Doktore ja imam česta gušenja posebno na promenu vremena, pored leve pazušne jame me boli na pritisak i osećam blagi bol kada naglo udahnem ,da li ja imam neki srčani problem ili je moguće da sam ja to umislio ?Bio sam kod lekara ali me stalno šalju na neke analize i nema nikakvih rezultata pa sam hteo da vas pitam o čemu se radi.Ako možete da mi pomognete javite mi molim vas vaše mišljenje na mail vlajkon@NSpoint.net

    Odgovoreno: 19. 08. 2008.
    • Opis Vaših tegoba stvarno ne liči na kardiološku problematiku. Ostaje pitanje kondicije, reumatskih smetnji, ishrane...ali stvarno se ne trebate opterećivati razmišljanjem o tome imate li kardiološku bolest.