Postovani doktorejja imam jednu pitanje za vas ako mozete da mi pomognete,Na grudni kos na ljevoj strani imam ponekad pec,i bolj,bio sam kod lekara ,uradio sam EKG mnogo puta kaze da je dobro,6 puta u ovom godina sam uradi krvne analize bile su mi dobro ali ja nisam dobro sta da radim kome da se obratin Zahvaljujem na odgovor

    Odgovoreno: 13. 08. 2008.
    • Pa ako je već toliko uradjenih EKGa bilo normalno, znači da ne trebate da brinete. Bol u grudima može izazvati puno stvari koje nisu bolest. Bavite se nekom fizičkom aktivnošću, ako je podnosite dobro sve je ok.