Postovani,Ja imam problem već 6-7 godina.Osećaj slabosti leve strane grudi,nestabilnost pri hodu,malaksalost,česte tahikardije,povišen donji pritisak,trnu mi ruke i noge.U februaru sam operisao hijatus herniju nikakvog poboljšanja.Često sam prehlađen.Krvna slika dobra,eho srca uredan,testopterećenja rađen pre operacije pri kraju nepravilan rad srca kažu zbog hernije.MOLIM ZA ODGOVOR.HVALA...

    Odgovoreno: 30. 07. 2008.
    • Hijatalna hernija može praviti dosta srčane simptomatologije i Vi verovatno imate savete kako da se ponašate u pogledu ishrane. Ako su nalazi kardiološke dijagnostike dobri, budite mirni. Donji pritisak regulišite lekovima. Imate i tegoba koje liče na labilnost, konsultujte psihijatra.