molim vas jos jedno pitanje i hvala na brzom odgovoru taj cetomogan virus sam imo i proso ali kad sam uradio ultrazvuk prije 2g su mi procenti bili 62% i 33% a prije 5 mjeseci kad sam ih opet uradio bili su 56% i 30% pa jeli to mali procenat za moje godine i jeli to od tog virusa i po nekad i to malo cesce imam neku aritmiju koja se krece oko 115 ali slabo imam kondicije jer se slabo krecem stalno sam u auto i pusim po 20 cigareta na dan na ultra zvuk pokazuje da je sve ostalo u granici normale sem i ti procenti i njih doktori smatraju da su u doljnjoj granici i jeli to sto opasno VELIKO HVALA I AKO MOZE STO PRIJE ODGOVOR MOLIM VAS

    Odgovoreno: 27. 07. 2008.
    • AKo govorite o ejekcijskoj frakciji (ti procenti koje pominjete) ona bi trebala biti oko 65%, plus minus 10%. Jeste donja granica normale ali ako ste stvarno zabrinuti, smanjite ili ukinite pušenje, aktivirajte se fizički...