kako se moze vidjet dali ceto megan ostavio posledice na srce jer sam ga ikao a sad ga nemam a imam cesto neku aritmiju i neke preskoke i zamaranja A SVI NALAZI OSTALI SU DOBRI I IMAM TEGOBE NEKAD POSLE JELA veliko hvala i ako moze odgovor sto prije

    Odgovoreno: 27. 07. 2008.
    • Cito megalo virus je ostavio posledice na srcu ako postoji pad u funkciji leve komore, što bi se videlo iz ultrazvuka srca. Ako imate tegobe posle jela, to sugeriše da konsultujete gastrologa.