Hvala Vam doktore na odgovoru a u medjuvremenu sam uradio na drugo mjesto uz i receno mi je da mr 1+ i da imam hipertrofiju LK. Nemam nikakvih problema osim sto sam otisao na snimanje uz zbog tog pritiska kojeg sam ranije imao svremena na vrijeme a i posao mi je dosta stresan mada sam se samo jos vise opteretio poslije ovih pregleda. Imam 37 god. visok sam 183 a tezak 89 kg, ne pijem i ne pusim. Interesuje me koliko je ovo za opterecenje doktore jer sam se sa ovim dosta opteretio. Pijem godinu ipo conkor 1/2 svako jutro. Hvala Vam jos jednom!

    Odgovoreno: 27. 07. 2008.
    • Vaši nalazi nisu za neku brigu, dobili ste kvalitetan lek, nemate višak težine i ono što je isto tako važno, mislite o svom zdravlju i interesujete se za njega.Ponašajte se normalno, budite fizički aktivni.