htijo sam savjet prije 3 mjeseca sam uradio test opterecenja koji je bio negativan test je prekinut u 11 min ili 91% od maksimuma prekinut je zbog zamora mak pritisak u toku testa bio je 170/90 puls 176 a prije testa pritisa 135/95 puls 117 doktor je reko da je sve uredu, nosio sam i holter masimalni puls 167 u toku rezanja smokve i imao sam preskoka 176 i to su rekli da je uredu ultra zvuk imao sam niske neke neke procente nesto 56% a drugi 30% a doktori i to kazu da je uredu a prelezo sam neki ceto megan virus ali sad ga nemam ja se i dalje jako zamaram i ne osjecam dobro i ne smijem na sunce cim izadjem osjetim bol i stezanje i gusenje pritisak varira padne na 100/60 ili skoci 135/90 sto to moze bit a nalazi su odlicni sve u granici normale a ja nisam dobro pa se bojim da nisam sto tesko bolestan a ne mogu da otkriju kad pitam doktore oni tvrde da je sve uredu pa bi htijo savjet od vas i misljenje dali ima neke bolesti kod mene a imam 31 go i zivim u podgoricu molio bih vas za odgovor ako moze sto prije ako moze unaprijed hvala

    Odgovoreno: 26. 07. 2008.
    • S obzirom da Vam je uradjen test opterećenja i da je on negativan, imate 31 godinu uz to, sa velikom verovatnoćom se kod Vas može isključiti bilo kakav oblik koronarne bolesti. Citomegalo virus kada ne ostavi nikakve komplikacije ne treba da brine. Mislim da nemate razloga za brigu.