Postovani doktore, imam blaoniranje prednjeg mitralnog zaliska. Imam 26 godina / 180 cm / 94 Kg. Hocu apsolutno da se posvetim skidanju viska kilograma. Kupio sam sobni bicikl kao i "obican" (brdski). Interesuje me kolikim intenzitetom kao i koliko cesto mogu da vozim bicikle? Koliko je opasno to baloniranje? Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 26. 07. 2008.
    • Bicikl vozite kad god imate vremena i želje, bez ikakvih ograničenja. U godinama kada se i drugi sportovi mogu upražnjavati. U skidanju težine veoma je važna i dijeta. A baloniranje kuspisa ne predstavlja oboljenje.