imam povišene trigliceride u krvi oko 4,2 i ranije 5,3.Ukupna manpooća holsterol je u normali,interesuje me šta od lekova da trošim da nalaze triglecirida svedem na normalu.Na dijeti sam ali rezultata nema većih.Šta preporučujete od lekova i koje čajeve da poijem u vezi stim

    Odgovoreno: 27. 07. 2008.
    • Postoje lekovi za smanjenje triglicerida u krvi ali ovi odgovori nisu zamišljeni da zamene lekara već da Vas informišu o Vama interesantnim oblastima. Lek Vam mora propisati Vaš doktor. O čajevima Vam ne mogu dati oidgovor, jer medicina kojom se ja bavim propisuje gotove preparate.