Molim Vas doktore, pojasnite mi proces rehabilitacije nakon izlaska iz koronarne jedinice, a zbog infarkta miokarda (oporavak, fizicka aktivnost, rehabilitacioni centar, banja)?

    Odgovoreno: 23. 07. 2008.
    • Rehabilitacija nakon preležanog infarkta se sprovodi u nekom od RH centara. Ima za cilj da Vas vrati normalnoj kondiciji ali ovoga puta u promenjenim uslovima, nakon infarkta i sa oštećenim srcem u nekom stepenu. Takodje i da Vas oslobodi straha od fizičke aktivnosti.