Postovani doktore,pre godinu dana igrao sam jedan sport,posle malo duzeg igranja,osetio sam odjednom vrtoglavicu,malaksalost tela,nesvesticu.Pre toga svega nekoliko dana sam bio na jednom fizickom radu i moguce da je promaja tada bila u pitanju.Danas kao i svakog dana osecam trnjenje snage,smanjio mi se osecaj za dodir u celom telu,malaksalost osecam,celo telo,slaba cirkulacija,non stop sam nervozan,boli me glava kada usred nekog rada,kada pratim nesto sto brze ide auto ili tako nesto odmah mi se vrti u glavi ne preterano,ili kad pricam posle dugog vremena kada naglo ustanem iz kreveta ili slicno.Vrat me non stop boli tj,vrate zile,u vratu osecam ukocenost,boli me.Bio sam kod razne lekare i nista.Samo su mi nasli da kada mi srce brze radi kiseonik ne dolazi do mozga i ne mogu da razmisljam da se skoncentrisem,u pitanju su prednje vratne zile.I dalje neznam koji je problem.Ako moze neka pomoc!

    Odgovoreno: 27. 07. 2008.
    • Da kiseonik ne dolazi do mozga kada srce radi brže trebalo bi da srce kuca brže od 250 otkucaja u minuti a to kod Vas sigurno nije slučaj. Možda bi neka vrsta rehabilitacije ili masaže dala dobre rezultate kod Vas. Od dijagnostike možda UZ vratnih krvnih sudova zbog vrtoglavice ili pregled kod ORL specijaliste.