Postovani, da li bih trebala da se obratim lekaru zbog sledecih simptoma ili su oni, jednostavno, prolazni vremenom: -ostar bol na sredini grudnog kosa, narocito nakon bavljenja nekom fizickom aktivnoscu, cak i najmanje zahtevnom -umor i anemija -kraci gubici svesti koji se ne desavaju cesto (u poslednjih mesec dana mi se to desilo 4 puta) -nizi krvni pritisak sa veoma malom razlikom izmedju sistolnog i dijastolnog (npr.100/80) -lupanje srca koje se ne desava samo u okviru ili nakon fizicke aktivnosti Imam 25 godina. Pretpostavljam da nemam razlog za zabrinutost, ali, sigurnije mi je da Vas pitam za savet. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 27. 07. 2008.
    • Od simptoma koje opisujete treba se pre svega pozabaviti anemijom. Jer, velika anemija može dati bukvalno sve ove simptome koje opisujete, Uradite analize krvi i sa njima upoznajte Vašeg lekara ili hematologa.