Postovsni dr.Perisic drago mi je sto mogu ovako dobiti neke odgovore. Patim od tahikardije vec niz godina koja nije svakodnevna ali je ucestala i zabrinjavajuca.Imam 28.god.bolujem od misicne distrofije,imam smanjen kapacitet pluca i nizak pritisak 90/60, anemicna nisam,osecam stalno umor i ponekad nedostatak vazduha. Pijem 1/4 presolola po potrebi.Interesuje me da li je to adekvatna terapija i sta sve trebam prekontrolisati? Posto sam iz okoline Nisa ako je potreban pregled recite mi u kojoj klinici Vas mogu naci? Unapred zahvalna Marija

    Odgovoreno: 08. 05. 2007.

    • Poštovana Marija, ja radim specijalističku ambulantu svake nedelje u Kliničkom Centru u Nišu, javite se ako želite pregled. Da bi se ocenila težina tahikardije morao bih da vidim EKG u napadu tahikardije, tek onda mogu da komentarišem Vašu terapiju.