Postovani doktore bio sam na kardioloskom pregledu,ultrazvuk ok ,krvna slika super sve u granicama normale.Medjutim na testu opterecenja pri maximalnom opterecenju pritisak mi je bio 200/140.u periodu mirovanja jako je sporo padao i posle vise od pet minuta se spustio u neku normalu.Doktor mi je prepisao nebilet.Inace moj pritisak je uglavnom 120/75.Da li mi mozete to pojhasniti.Unapred hvala.

    Odgovoreno: 27. 07. 2008.
    • Ne reagujemo svi isto na fizičko opterećenje, pogotovu ako je brzina i tip opterećenja neuobičajen u odnosu na svakodnevne aktivnosti. Ponovite test, dodjite malo bolje fizički pripremljeni, sa adekvatnom obućom.