Imam 30 godina i solidnog sam zdravstvenog stanja(osim par kg viska) i umereno se bavim fizickim aktivnostima . Pritisak mi je stalno nizak , oko 55/90 i stalno sam umorna i osecam slabost. Jedino uvece oko 20h malo zivnem i funkcionisem normalno tj punim kapacitetom ali zbog toga opet tesko zaspim.Ima li nesto sto mogu da ucinim za sebe da me pritisak ne ometa u redovnim aktivnostima.Nadam se da sam pitanje uputila na pravu adresu.Hvala unapred.

    Odgovoreno: 17. 06. 2008.
    • Nizak krvni pritisak ume da bude problem upravo zbog tegoba koje ste opisali. Postoje lekovi koji se mogu dati zbog niskog pritiska. Preporučujem dijagnostiku u laboratoriji na Bežanijskoj Kosi, jedinoj takvoj u Srbiji kod prof Baneta Milovanovića (kardiofiziološko ispitivanje).