Poštovani. Već nekoliko godina ima pritisak koji se ponekad popne do 130/100 a najčešće je oko 120/90.Bio sam kod doktorke u KCS i ona mi je prepisala prinorm i tada arifon.Uredno sam to sprovodio,međutim juče sam posetio drugog lekara koji je sav zgranut na terapiju koju sam uzimao rekao da treba da uzimam nebilet i monopril.Interesuje me šta se desilo kad mo je ovakva promena savetovana ili su marketing akcije proizvođača lekova iz inostrantsva jače od domaćih. S poštovanjem, Nenad Jovanovic

    Odgovoreno: 15. 06. 2008.
    • Nije u pitanju nikakav margeting, jednostavno Arifon nije lek kojim bi se mogao regulisati Vaš pritisak. Radi se o veoma starom leku ( indapamid generički) koji se stvarno veoma retko vidja u savremenoj terapoji hipertenzije. Terapija koju ste dobili je dobra.