molim vas da mi protumacite sledece nalaze koje sam obavio.holesterol 3.62 mmoI/L,HDL-holesterol 1.22 mmoI/L,LDL-holesterol 2.14 mmoI./L,Trigliceridi 0.57 mmol/L.da li su ovi nalazi dobri i da li snizenje vrednosti neke od ovih parametara moze izazvati neki poremecaj(u mom slucaju ako su snizene vrednosti od navedenih(.hvala

    Odgovoreno: 15. 06. 2008.
    • Vi zaista imate sve ove parametre lipidnog statusa na donjoj granici. Ako ne uzimate nikakve lekove verovatno da je vezano za Vaš način ishrane. Ne brinite, mnogi bi se rado menjali sa Vama.