Pre desetak godina imao sam anafalakticke sokove nekoliko puta i oni su se izgubili i nemam ih.Posele operacije srca ( EF 25-28% javlja mi se kardiogeni edem ( meni se cene malo slicnimMolim vas recite mi kako se oni mogu razlikovatu u samom nastanku

    Odgovoreno: 24. 04. 2007.

    • Nema dodirnih tačaka između 2 bolesti koje pominjete, jedno je reakcija preosetljivossti organizma na stranu supstancu a drugo je ozbiljna srčana slabost kao posledica oštećenog srčanog mišića.