Kako uz pomoc ishrane i nacina zivota ojacati krvne sudove, devojka ima 30 god.

    Odgovoreno: 24. 04. 2007.

Komentari na pitanje: #636

    • Molim vas da mi odgovorite na koji nacin se leci syndroma lgl u slucaju niskog pritiska. Naime pritisak mi je 90/60 a puls 90, ali ponekad srce pocne iznenada da lupa i puls bude 200. Popijem dve case hladne vode i naglo legnem i ono nastavi normalno da lupa. Lekar mi je rekao da je to syndroma lgl na osnovu ekg-a i prepisao mi 1/4 leka prinorm. Medjutim sada mi je pritisak 80/50 a puls 70. Sada imam vise snage i manje se zamaram ali mi se spava i imam vrtoglavice. Molim za savet. . .