Dobar dan doktore il doktorice. Imam jedan problem desilo mi se da mi proslog meseca nije bilo dobro u vidu oticanja ruku i nogu i vrtelo mi se u glavi a svaki put sam isla u setnju sa cerkom do grada. Bila sam kod lekara i doktorica mi je rekla da moze da bude problem ili sa stitnom zlezdom ili sa srcem (nedaj boze) i dala mi uputu za labaratoriju koju jos nisam isla da radim ovih dana cu. Sta vi mislite sta je u pitanju? Hwala mihaela.

    Odgovoreno: 22. 06. 2010.
    • Poštovana,
      Oticanje ekstramiteta može biti simptom u bolestima više raznih sistema i ne može se odgovoriti na pitanje bez nekih dijagnostičkih postupaka. Mogu biti i žlezda (štitasta) , bubrezi, alergija, krvni sudovi, infekcija, srce. . . Uradite predložene analize.