Koji su mi rezultati potrebni da uradim za ergometriju>? Hvala

    Odgovoreno: 11. 06. 2010.
    • Poštovana,
      Predlog kardiologa da na osnovu sumnje na postojanje koronarne bolesti u formi stabilne angine pectoris treba uraditi ergometriju radi potvrde ili isključenja koronarne bolesti.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #62899

    • Pozdrav doktore zelim da znam dali postoji neki drugi test osim ergometrija - test opterećenja srca, jer moja majka ne moze na onu biciklu ili traku jer nema silu samo cetri pet koraka i odmah pada znaci nema silu. Cekam odgovor hvala