Postovani, zanima me i ova dijagnoza sta znaci. . . "cardiomyopathia chr ischaemica dilatativa decompensata. Insuff v mitralis et v tricuspidalis. Hypertensio art. Obesitas. . . Unapred hvala

    Odgovoreno: 10. 06. 2010.

Komentari na pitanje: #62796

    • Molim vas da mi objasnite koja je ovo dijagnoza: imam 53 godine i od prije 3 dana imam jake bolove u predjelu lijeve strane grudnog koša i u lijevoj ruci od lakta do ramena. Dijagnoza koju sam dobio prilikom pregleda je: cardiomyophatia dilatativa