Postovani! Imam 22 god ne pusac sam, alkohol ne konzumiram, povremeno mi se javlja ubrzano lupanje srce i cesto ostajem bez vazduha. Pa se cesto uspanicim jako se plasim ne znam sta da radim? Bila sam pre godinu dana kod kardiologa rekao je da je sve uredu. . Bas se plasim sta moze da mi se dogodi i da li opet treba da odem na pregled? Unapred hvala. .

    Odgovoreno: 10. 06. 2010.
    • Poštovana,
      I ja mislim da je sve u redu. U vašim godinama vežbanje i fizička aktivnost su jako bitni za dobar osećaj. Strah je uvek loš drug i ako je potrebno neka vam lekar da sedative. Ukupno, nemate razloga za strah.