Vec sam vam pisala ali niste odgovorili na moje pitanje. Bila bih vam zahvalna ako mi samo ukratko kazete da li je ovo sto osecam nesto opasno ili ne. A osecam stezanje u grudima, ponekad nekakav tup bol u predelu srca, vec tri god se lecim od anksioznosti pa mi molim vas recite da li su moje tegobe povezane sa tim ili je u pitanju problem sa srcem.

    Odgovoreno: 30. 05. 2010.
    • Poštovana,
      Najvažnije je da li fizički napor izaziva bol iza grudne kosti. Ako ne, onda verovatno bol nije srčanog porekla. Ako da, treba uraditi test opterećenja. Anksioznost može izazvati dosta tegoba u različitim sistemima organa ali 2 ili više bolesti mogu postojati i zajedno.
      ja zaista odgovorim na sva pitanja koja su na mom delu sajta, nekada sa zakašnjenjem, ali nemam neodgovorenih pitanja.