Postovano. Imao sam operaciju srca (vestacka valvula operisan sam na dedinju 20. 01. 10.) posle operacije se osecam dobro i sve je ok. Problem je u tome sto masnocu u krvi ne mogu nikako da smanjim zadnji rezultati su: glukoza 6. 5, holesterol 6. 2, hdl 0. 98, ldl 3. 72, trigleciredi 3. 1. Pa vas pitam sta da radim dali da pijem lekove ili da pokusam alternitivnom medicinom? I ako moze savet sta i kako da radim dalje? Hvala.

    Odgovoreno: 15. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Alternativna medicina vam nije pomogla u terapiji bolesnog zaliska već ste se operisali pa nemojte ni sada praviti eksperimente. Konsultuje se sa vašim kardiologom oko uzimanja leka koji se zove crestor u dozi od 10mg. Za ostalo, redovne kontrole kod kardiologa i uzimanje lekova.