Od svoje 18gd. Koristim inderal ili ti zamenu propranolol 1/2 na ultra zvuku su mi konstatovali zalizak i rekli da imam tahikardiju. Ja svako jutro pijem bez prestanka a najvise mi se ispoljava kada se fizicki opteretim ili kada mi se zeludac uznemiri i pocne da mi lupa zila kucavica onda se uplasim i imam skoro 100 otkucaja onda pritisnem zeludac ili ga masiram dok se ne smiri samimtim i otkucaji budu manji. U poslednje vreme mi se jako cesto to desava sto mi utice na tiok zivota

    Odgovoreno: 04. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Inderal je u redu za tegobe koje opisujete. Ako vam masažom želuca prodju tegobe, možda ih onda želudac i pravi. Možda bi sedativ dobro došao pa konsultujte neuropsihijatra o tome.