Postovani, vec pet meseci imam problem bol u grudnoj kosti pored grudne kosti i spusta mi se bol ispod levog grudnog misica skoro iza ledja, i boli me izmedju rebara, grudni misic mi podrhtava, zatim me bradavica pece, i imam bolove u levoj ruci tacnije misici me bole ali mi ruka netrne, ponekad osecam kao da me ciodama bode u grudima i hoce da mi se koci leva noga tacnije butna zadnja loza! I desno oko mi podrhtava pa se podrhtavanje prebaci da levo oko! Bolovi nisu stalnog inteziteta, a kada me boli oko sat do dva sata! Sve zive nalaze sam radio (vadjenje krvi, mokraca, snimao sam pluca, test opterecenja, neurologija, fizijatrija, snimao sammagnetnu rezonancom vratni deo i grudni kos i skener grudnog kosa i sve je u redu) a ja i dalje imam tegobe! Unapred hvala!

    Odgovoreno: 31. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Bolovi koje opisujete zaista ne liče na tegobe srčanog porekla, više liče na neku neuralgiju ili mišićni bol. Ako su vam rezultati pretraga srca u redu, kao što ste napisali, nema razloga za daljim kardiološkim pretragama.