Postovani, imao sam 7. 02. 2010. God. Infarkt, a ima 54 god. Pri otpustu naveli su dijagnozu -infarcus myocardii pariet. Anteroseptalis ac.; -hypertensio arterialis essent; -uroinfectio / e. Colli/ upucen sam da uradim invazivnu hemodinamsku obradu/koronarografiju/. Zanima me gdje je najbrze to uraditi, tj. U sto kracem periodu. Jer dosad sam dobio odgovore da moram cekati po 2 mjeseca. Moj kardiolog je rekao da to trebam sto hitnije da uradim. I kakvo je moje zdravstveno stanje na osnovu gore navedenog? Unaprijed hvala. . .

    Odgovoreno: 04. 05. 2010.
    • Poštovani,
      U odeljenju invazivne dijagnostike u nišu se čeka koronarografija oko 25 dana, ne znam za druge gradove i centre (beograd, novi sad, kragujevac) . U beogradu ima i privatna angio sala, ne znam cenu.