Postovani, moj otac treba da uradi tee srca. Zanima me na kojim klinikama se to snimanje radi i da li se radi na nekoj privatnoj klinici u beogradu i koliko kosta? Bojim se da se na drzavnim klinikama na snimanje dugo ceka.

    Odgovoreno: 22. 04. 2010.
    • Poštovana,
      Žao mi je, ne znam cene na privatnim klinikama, svaka iole opremljenija kardiološka ustanova imatee. U nišu se čeka do mesec dana, što nije mnogo. Po važećem propisu, ako čekate duže od mesec dana imate pravo da uradite u privatnoj ambulanti i da dobijete povraćaj sredstava. Raspitajte se u filijali fonda.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #59514

    • Imam ekcem na rukama i nogama, kozni lekar mi je rekao da sam alergicna na promenu vremena i na kisu. Ekcem imam jos od seste godine, od svih krema koje sam koristila samo mi didermal pomaze, ali imam nenormalan svrab. Interesuje me da li je ekcem izlecljiv?