Dobar dan moje pitanje je imam 39 godina petoro dece pre 17 godina dobila sam tahikardiju koju sam vrsila sve preglede sve je bilo uredu daomi po potrebi da pijem propanol cetvrtinu ja sam veliki panicar uplasim se i tu nastaje opsti haus oko mene sad nepijem nista jel dojim jos uvek i kad imam lupanje pijem verapamil i brozepan od 1. 5 mg uz kostaciju mog iterniste dali ovi lekovi stete bebi dal da prekinem dojenje jel sad na promenu vremena kad treba da dobijem cikuls meni pocne da lupa otkucaji su oko 150 do 180 sve zavisi od mog straha radila sam nalaze krvi treba i stitnu zlezdu da radim jel mi ponekad osecaj u grlu lupa jako se zamaram i ponekad mi iznenada preskace srce uzbrdo to nikako inace od pre dve godine sam imala 90 kg a sada imam 110 kg dete mi ima sad dve godine dojim ga pa se hranim dobro sto mi smeta moji nalazi krvne slike leukociti 7, 40 eritrociti 4. 82 hemoglobin 121 hematokrit 36. 3 mcv 75. 4 mch 25. 1 mchc 333. 0 trobociti 219. 0 glukoza 5. 0 holesterol 4. 47 trigliceridi 1. 65 gvodje 14. 5 rdw 16. 2 mid 0. 5 sta ukazuju moji nalazi dal postoji ozbiljna bolest sta mi predlazete da uradim jos od nalaza hvala unapred zabrnuta i uplasena jelica cvetkovic

    Odgovoreno: 06. 05. 2010.
    • Poštovana,
      Ne smete uzimati beta blokatore pogotovu inderal dok dojite jer bi se deo leka izbacio preko mleka. Kad prestanete sa dojenjem možete uzimati inderal da sprečite napade lupanja srca do doze koju možete tolerisati visinom krvnog pritiska. Dodatno možete uraditi ekg ili holter u periodu kada su češći napadi lupanja srca.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #58859