Znam da za sam dosta mlada za CONCOR ali imala sam stalno unazad godinu dana,jako lupanje srca uznemirenost i od jednom visok pritisak i svaki put zavrsim na hitnoj ali to mi se sve desava od jednom TA mi je bio u jednom navratu 200/150.I kad sam nosila holter doctorka mi je posle toga dala concor...ali od kada ga pijem imam vrtoglavice pa i hladan znoj da li je to mozda zbog njega.HVALA

    Odgovoreno: 01. 06. 2008.
    • Proverite krvni pritisak kada imate vrtoglavicu i hladan znoj. Ako je frekvenca manja od 50 u minuti a pritisak niži od 90/mmHg verovatno je to posledica Concora pa se posavetujte sa Vašim kardiologom o promeni terapije.