Postovani, imam 29 godina i osim sezonskih prehlada nemam vecih problema. Poslednjih nekoliko meseci naglo mi padne pritisak, propracen drhtavicom, hladnim znojem, blagom utrnutoscu ruku i jakim lupanjem srca, kad uspem da izmerim pritisak bude 60/40, 80/40. Sto mi se i desilo sinoc, tacnije 11. Aprila. Svi simtomi nestanu kad popijem vodu i so, a zatim i secer i vodu. Primetila sam da mi se to desava kad su promene vremena. U februaru sam imala operaciju uha zbog koje sam radila ekg, krvnu sliku i rengen srca i pluca i svi nalazi su bili uredni. Sta ciniti i kom lekaru da se obratim.

    Odgovoreno: 28. 04. 2010.
    • Poštovana,
      Pr4edlažem da se javite prof dr banetu milovanoviću na kabinet za neurokardiologiju, kbc bežanijska kosa u beogradu jer je to jedino mesto u srbiji gde se mogu evaluirati pacijenti sa sipmtomatskom hipotenzijom.