Poslednjih 10 dana osecam neku tegobu u grudima i povremeno ubrzan rad srca i kao da mi hvali vazduha. Nekada se to nekako prenese kao i neki pritisak u glavi i nedavno sam morala leci na pod, tu gde sam se zadesila. Suprug kaze da sam u licu bila crvena. Inace moj pritisak je nizak, izuzetno i nikada nisam imala problema sa srcem, poslednji ctg je radjen pre godinu dana. Porodjena sam pre mesec dana i imam i problema sa ankcioznoscu ali sam dobro sto se toga tice, ovo su neki simptomi koje nisam imala do sada. Sta mislite da je problem? I da li ga ima? Taj osecaj tegobe, priiska medju grudima i smeta danima vec. Hvala!

    Odgovoreno: 17. 04. 2010.
    • Poštovana,
      Ne liči na srčane smetnje, ali kako se posle porodjaja mogu javiti i neki kardiološki problemi, uradite ekg i neka vas posluša kardiolog. Pritisak medju grudima sigurno nije znak angine.