Imam stalno titranje srce, i preskakanje. . Inace lijecena sam od anksioznost i sada pijem zadnju tablu tableta. . Kad sam bila anksiozna imala sam jaka lupanja ovo mi se nikada nije dogadalo, zabrinuta sam i zanima me sta to moze biti, od srca zahvaljujem. . Pozdrav

    Odgovoreno: 17. 04. 2010.
    • Poštovana,
      Anksioznost sama po sebi može biti razlog za lupanje srca kao i za ekstrasistole (preskakanje) . Terapija su sedativi, pomogao bi razgovor sa psihijatrom a obično fizička aktivnost odvuče od ovakvih tegoba.