Poštovani,zbog problema sa venama, lekar mi je rekao da korisim Phlebodiu i ja sam oduševljena kako deluje, pijem ih već 20 dana, pa da li mi moyete reci koliko dugo ih smem uzimati i nakon kolike pauze mogu nastaviti ponovo

    Odgovoreno: 26. 05. 2008.
    • Postovana Senka,

      Lekar vam je dao odlican lek za obolenje vena. Mozete ga uzimati bez bojazni duzi period. U slucaju ozbiljnijih problema uzimajte lek 6 meseci, u slucaju da vene nisu izrazene dovoljno je 3 meseca a potom se javite na pregled kod vaseg lekara.