Imam pitanje u vezi, moje babe koja ima 77god tezak je srcani bolesnik, lekari kazu da joj radi samo 20% srca, ima vodu u desnom srcu, ne znam tacno koje lekove tacno pije, samo znam da ima problema sa izmokravanjem, i pored celokupne terapije kad joj je tesko prima injekciju laxisa, nocas joj pozlilo, povracala i pritisak joj variraro sa 140/70 na 70/50, primila infuziju i bilo joj bolje, i danas se javila svom kardiologu koja joj pripisala samo ciprocinal, ne razumem kakve veze ima ciprocinal u celoj prici, zato sto koliko ja znam on je antibakterijski lek? Hvala unapred na odg

    Odgovoreno: 17. 04. 2010.
    • Poštovana,
      Verujte mi da ne mogu da vam odgovorim na pitanje, ciprocinal je antibiotik koji se daje kod respiratornih i urinarnih infekcija. Slabo srce znači srčanu insuficin+jenciju i ona se treba energično lečiti.