Na zadnjem lekarskom pregledu snimljena mi je aritmija nikad ranije nije snimana svake godine vrsim lekarske simptome nikake ne osetim terapiju jos nisam dobio nalazi holter 24 casa 113. 944 otk. Src frek. 83/min. Min52/minmah153 regis. 3. 308 supraventrikularnih ekstrasistola it 3030 pojedin. I 4 puta uparu pauze ne duze od2000mlsec uocava se rriter vala regist. 11559 polimor. Ventr ekstra sis i to 10186poj 675kupl. 6puta potip. Trigem. Zapaz. Prom ust seg pri vis src. Frekven.

    Odgovoreno: 17. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Preporučujem da uradite ultrazvuk srca jer treba proveriti da li se vidi razlog za ovako veliki broj ekstrasistola koje imate na holteru. Vaš lekar treba da vam da i terapiju za ekstrasistole.