Pitanje za kardiologa: dijagnoza je neurocirkulatorna distonija, problem traje blizu dvije godine uzv srca uredan, o kakvoj se bolesti zapravo radi, napomena u pitanju je lice od 22 godine urednog zivota.

    Odgovoreno: 17. 04. 2010.
    • Poštovani,
      To nije bolest u pravom smislu reči, to je reakcija srca koja se vidja u nervoznih osoba i jedina terapija su sedativi (ili b6 vitamin, recimo) . Ultrazvuk i ostali pregledi su normalni. Mogu se javiti i preskakanja u radu srca. Ne treba brinuti.