Imam anginu pektoris, dobio sam lekove: cortiazemretard90mg, sortis10mg, aspirinretard100, tritace2. 5mgposle 3 dana koriscenja javlja mi se angion po grudima vratu (kao da me neko davi) , aritmija, lupanje srca. Ocigledno da mi ova terapija neodgovara? Poceo sam na svoju ruku samo po pola cotriazem retard uvece a ujutro tritrace ostale sam izbacio i opet isto i puls mi ujutro skoci i na 90 (merm ga na sekundaru) obicno je oko 72. Sta da radim?

    Odgovoreno: 17. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Opišite vašem lekaru tegobe, verovatno vam cortiazem pravi te tegobe, teorijski i tritace bi mogao da dovede do njih. Po meni trebali bi da dobijete beta blokator koji nije u vašoj terapiji.