Dva puta sam napravila ablaciju srca osjećam i dalje bol u prsima i ko da će mi na tren ponovo početi lupati srce tlak mi je uredan a u familiji imaam problema sa svekrom i svekrvom pa smatram da je to psihičke naravi

    Odgovoreno: 14. 04. 2010.
    • Poštovana,
      Ablacija i bol u grudima nemaju medjusobne veze, ablacija se radi zbog aritmije ili tahikardije a bol u grudima je naznaka angine pectoris. Tegobe koje opisujete mogu biti izazvane stresom i nervozom. Probajte uzeti sedative.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #56804

    • Jelisavka Puric 27. 04. 2011.

      Koliko dugo traje ablacija dali je bolno ta intervencija?