Mozete li mi reci kako se leci flater pretkomore i koliko je to ozbiljno dali treba hiruska intervencija ili moze samo lekovima koji se lek koristi koliko orjentaciono treba vremena

    Odgovoreno: 25. 07. 2008.
    • Flater pretkomora se može lečiti 1. lekovima 2. ablacijom pri elektrofiziološkom pregledu Danas se više ne rade hirurške intervencije sa ovom indikacijom. Lek se može koristiti stalno ako deluje i nema nuspojava.