Dobio sam stent 15. Feb. 2010, imao sam jak infarkt. Uzimam lekove, pratim savete lekara. Moja pitanja> kako treba da zivim????? Imam 28 god, kakve probleme mogu javiti kod moje srce? Imam ponekad i dalje bolove, svaki dan po 1-2 puta sta da radim?

    Odgovoreno: 11. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Zaista je retkost da sa 28 godina neko dobije infarkt, zbog toga stroga redukcija svih postojećih faktora rizika jer to što se javilo na jednoj arteriji u srcu može se javiti i na bilo kojoj drugoj u telu. Redovne kontrole kod kardiologa i uzimanje propisane terapije.