Mozete mi reci u kojoj oblast spada moja bolest , Imam 50 g i vec 20 godina sam bolesna problem je to sto na svaki 15 ti dan ja padam u nestvest , gubim svest nemam poima sta se desava samnom samo posle duze vremena osvestim se i saznam od drugih sta je bilo samnom.Isla sam svih ovi godina snimala glavu , al doktori kazu nema nista, kako da vam kazem to je neka vrsta epilepsije , al doktori vicu da nije bas epilepsija .A inace umorim se brzo po stepenicama , i posle svake padavice u nesvest mene tera na naglo morenje .Molim vas za odgovor gde da trazim leka i koji bi ustvari bio taj lek da stopira padavice? Srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 20. 05. 2008.
    • Simptomu koji Vi opisujete očigledno nije nađen pravi uzrok a iz Vašeg pisma ja ga ne mogu identifikovati. Ali, ako nije epilepsija, treba razmisliti u sledećim situacijama:
      1.Velika usporenja ili ubrzanja srčanog rada, trebao bi Vas pregledati
      kardiolog
      2.pad krvnog pritiska - opet kardiolog
      3.problem sa niskim šećerom - endokrinolog