Poštovani, imam 22 godine u poslednjih par meseci sam primetila da mi srce preskace i to vrlo cesto, radim inace vrlo stresan posao ne znam da li to ima neke veze. . . Pre mesec dana sam radila analizu krvi, mokraće, ekg i sve je u redu, ali mene ovo preskaknje zaista pocinje da plasi, doktorka opšte prakse mi je rekla da to nije nista i da se desava kod anemije a ja inace imam mali nedostatak gvoždja, ali nista strasno za neku terapiju nego samo malo bolja ishrana. . . Nadam se vasem odgovoru. . Sve najbolje, pozdrav stefanija

    Odgovoreno: 08. 03. 2010.
    • Poštovana,
      To što osećate su verovatno ekstrasistole i mogu se javiti u mnogo fizioloških ali i patoloških stanja. Vaša doktorka je u pravu, anemija može biti jedan od razloga za nastanak ekstrasistola, kao i stres, nervoza, alkohol, duvan, nespavanje. . .