Poštovanje, imam 48 godina i pre dve godine su mi se pojavile aritmije, koje su izraženije pred promenu vremena. Lekar mi je nakon svakog ekg rekao da nebrinem da to nije ništa. Ali pojavilo mi se nešto drugo, prilikom neke extremne situacije kada je normalno da srce brže radi osetim kao da nešto negde oko dijafragme i grudne kosti unutra "pukne", kao da neki balončić pukne. Da li je to do srca ili do nečega drugog. ? Hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 06. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Ima dosta znakova meteoropatije u opisu vaših tegoba i zaista ne mislim da su znak bilo kakvog srčanog oboljenja. Kad smo uzbudjeni, onda srce brže radi i to je normalno.