Doktore! Moja zena je 10 januara ove god osetila 2 puta u razmaku 2sata gusenje i preznojavanje to se ponovo ponovilo nakon 10 dana nalaz od stitne zlezde uredan ginekoloski nalaz uredan uz doplerom srca i opterecenje srca na traci do kraja je izdrzala i ti su nalazi uredni aparat koji se nosi 24 sata pokazao je da ima puno aritmije prekida doktor joj je dao lekove minsetil od 200mg aspirin 100 hanix 0, 25 da li je ta bolest opasna i vase misljenje o svemu ovome pozdrav

    Odgovoreno: 28. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Aritmija koju ste opisali je verovatno ventrikularna ekstrasistolija i ima svoj potencijal opasnosti. Lekar je dao terapiju i treba uraditi kontrolni holter da bi se video efekat terapije.