Postovani doktore imam povremene napade slicne angini pektoris ili nekom drugom oboljenju srca. Javlja mi se znojenje, strah od smrti i u miru i u naporu. Snimao sam zeludac gde mi je utvrdjena hijatusna hernija, bio sam i vise puta kod kartiologa gde sam vrsio test opterecenja koji je bio u granicama normale. Pa pored svih pregleda nisam siguran o kom oboljenju se radi. Mozete li mi vi pomoci pri tome? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 28. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Ako su svi uradjeni pregledi do sada bili u redu onda zaista nemate razloga da tražite bolest. Strah je neprijatelj organizma i morate se boriti protiv njega. Vaše tegobe liče na napade panike pa bi susret sa psihijatrom bio od koristi.