Dg: arrhythmie ves vt non sustain fibrilatio atriorum parox th; propafen 300 mg 2 x 1 tabl da li sam dobila dobru terapiju i sta mogu sama da uradim da mi bude bolje

    Odgovoreno: 27. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Terapija je za drugi deo dijagnoze ali za prvi, važniji (vt non sustaind) niste dobili adekvatnu terapiju. Ako je dijagnoza tačna, morate u terapiji imati amiodaron ili sotalol. Te lekove propisuje vaš doktor.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #54020

    • Sta znaci dg vt non sustaind, da li je to opasno i kako se leci