Da li u srbiji postoji lek koji se koristi kao zamena za lopion retard 8mg (obzirom na to da ga u apotekama nema) ? - moj otac ga pije već duže vreme, a sada mogu da mu obezbedim samo od 2 mg, pa nisam sigurna da je to adekvatna zamena. . .

    Odgovoreno: 27. 02. 2010.

Komentari na pitanje: #53985

    • Dali postoji neka zamena u slucaju da da se nemoze pribaviti ni jedna vrsta lopiona? Opsta praksa nece da menja, a kod interniste se dugo ceka! I dali moze biti problem ako se naglo prestane piti? Unapred hvala!

    • Pozdrav moja majka je pila lopion retarde od 8 mg i pila je uvece jednu tabletu, kako bi trebala da koristi molicor i od koliko mg.