Ukratko-popio sam tabletu propranolol za srce (jer mi je preporucen od strane jednog dr zbog aritmije) pa sam nepunih sat vremena posle toga uzeo marihuanu. Srce mi je radilo cas usporeno i bilo toplo oko grudnog kosa a cas je lupalo jako i brzo, imao sam halucinacije i nisam imao pojma ni u kojem se gradu nalazim-strah me obuzimala sve vreme jer sam se bojao za svoj zivot. Nisam narkoman ali znam jednom godisnje da uzmem marihuanu ali mi nikada ovako nije bilo lose! Da li je zbog tablete ili mi je neko uvalio nesto u tu marihuanu?

    Odgovoreno: 27. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Propranolol treba da smanji krvni pritisak i da uspori rad srca pa mislim da su svi simptomi koje ste opisali posledica marihuane. Ne zaboravite da i organizam stari i da ne reagujemo uvek isto na iste doze lekova ili psihotropnih supstanci.